Szanowni Państwo,

przekazujemy zaproszenie na wykłady organizowane przez Dolnośląskie Koło Naukowe Psychoterapii Psychoanalitycznej:

1. Wykład  p. J. Mądrego „ O polowaniu na czarownice”, odbędzie się w  sobotę 21 stycznia  2017 o godz. 16:00 .

Jacek Mądry - certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, kandydat Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego ( IPA) . Od wielu lat związany z środowiskiem psychoterapeutów wrocławskich. 

 

2. Wykład p. M. Kaim „Dziecko w terapii – sytuacja emocjonalna jego rodziców”, odbędzie się w sobotę 04 luty 2017 o godz. 16:00.

 

Marzena Kaim – psychoanalityk szkoleniowy, członek Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego, psychoterapeuta szkoleniowy i superwizor Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz Sekcji Psychoterapii Dzieci i Młodzieży. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

 

3. Wykład prof. dr hab. Katarzyny Schier „ Transgeneracyjny przekaz traumy na przykładzie zjawiska odwrócenia ról w rodzinie”   odbędzie się w sobotę 11 marca 2017 o godz. 10:00.

 

prof. dr hab. Katarzyna Schier psychoanalityk szkoleniowy, psychoterapeuta i superwizor psychoterapii psychoanalitycznej dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego i Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Pracuje z dorosłymi i dziećmi. 

 

Wszystkie wykłady będą odbywały się w Wyższej Szkole Prawa im. Heleny Chodkowskiej we Wrocławiu przy ulicy św. Jadwigi 12. 

Dodatkowe szczegóły na stronie www.dknpp.pl